UIT Festival Den Haag | Tijdschema
16465
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16465,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

VRIJDAG 1 SEPTEMBER

 

BIBLIOTHEEK NIEUW WALDECK

20:00 Miguel Sucases (Jazz)
20:30 E-Stilo-Dance
20:55 De Règâhs
21:15 Tim Akkerman
21:30 Chris van der Ende

 

BIBLIOTHEEK LEIDSCHENVEEN

18:00 Lilian Vieira
18:30 RWMG
18:00 Styles Academy
19:30 Wanderlust

 

DE NIEUWE REGENTES

19:00 Zand en Veen II, Verhalenvoorstelling van bijzondere buurtbewoners
20.40 Klassiek in ’t Ketelhuis, Tuvalu (film&livemuziek), New Indian Dance
21.15 Verreck Konkreet, De Règâhs & Tim Akkerman
22.40 El Pub Flamenco, De Haagse Spot, Tango special
23.00 DNR Bluesclub

 

DIAMANTTHEATER (KLEINE LOO)

15:00 Opening Cultuurseizoen met special programma!

 

LAAKTHEATER

19:30 Opening door Ricky Middendorp en Carolien Ruijrok
19:40 Tim Akkerman
20:00 Dansworkshop Waani dance connect (o.l.v. Radha)
20:45 Preview: Door het lint (verbonden)
21:15 RWMG

 

MUZEE SCHEVENINGEN

19:00 Someting like Sunshine
19:30 Zangeres en comédienne Coba
20:00 Projectkoor van de vissersopera Harde Handen
20:30 Historische voorstelling Adieu Indië
21:00 Lilian Vieira

 

THEATER EN FILMHUIS DAKOTA

17:00 – 22:30 o.a. Tim Akkerman, De Règâhs, Muziektheatercollectief Het Volksoperahuis, Level UP: Angelina Moore, Sama Cosa, Denise Jannah, Lady Sings The Blues (met onder meer Michael Varekamp), Firma MES, Dance With Discipline, Aysia Gaakeer, Nesrin Vurucu, Tülin Yilmaz en comedy van Farbod Moghaddam (Frappant Comedy).

 

THEATER DE VAILLANT

19:00 Rondleiding door directeur Harrie van de Louw

 

PAARD

18:30 – 01:00 Paard van Stal festival met o.a. Hausmagger, Amber Arcades, Palmbomen II, The Dubbeez, Boef en Jaskelis

 

ZATERDAG 2 SEPTEMBER

LANGE VOORHOUT

 

PODIUM ZUID

20:00 Rhythm Allstars Brassband
20:15 Jeangu Macrooy
21:30 Nachtschade
22:40 Tears & Marble

 

CONTAINERPODIUM

Diverse sprekers, cultuurpitches en tips voor het komende seizoen!

 

CULTURELE INSTELLINGEN CENTRUM

 

DILIGENTIA

20:15 De Blonde Jongens en Tim
21:00 Rundfunk
22:00 Kern Koppen

 

KORZO
Club Korzo

19.00    Bekendmaking nominaties Piketkunstprijzen

 

Korzo zaal

20:00   Fernando Hernando Magadan – (d)Elusive Minds
Samir Calixto & Cello8ctet Amsterdam – Summa
21:30   Crosstown & Donna Chittick
Shailesh Bahoran – Aghori
22:30 Dégradé – België

 

Korzo studio

20:15 Dag in de Branding – Kluster 5 & Barbara Ellison
21:15 Noam Vazana
22:20 Raphael Vanoli

 

Foyer

DJ O’Soul

 

LUCENT DANSTHEATER

20:00 The Statement van Crystal Pite – NDT 1
20:30 Improvisatieworkshop door Spencer Dickhaus
21:30 Mutual comfort van Edward Clug – NDT
22:15 (d)elusive minds van Fernando H. Magadan

 

FILMHUIS DEN HAAG

19:30 DJ Tobi
20:00 Demo Lindy Hop door the Hague Hoppers danceschool
20:10 Lindy Hop Experience – workshop the Hague Hoppers
20:40 Demo Lindy Hop door the Hague Hoppers
20:45 Start buitenfilm Alive and Kicking

 

NIEUWE KERK

20:00 Yama Sarshar (Holland India Festival) – Tabla solo
20:45 Mylou Frencken – Leven in het lied
21:30 Alex Roeka – En toen ineens
22:15 Musings from the Lowlands – Wolfert Brederode & Saskia Lankhoorn

 

THEATER DE VAILLANT

19:00 – 22:00 Blockparty & TorenConcert met o.a. Cesar Zuiderwijk, Koen Herfst en de Legendairs Brassband

 

KONINKLIJKE SCHOUWBURG
Foyer

20:45 Piñata

Grote zaal

22:00 – 04:00 Afterparty met Vruchtenhagel, Secunda (Benjamin solo set) en Primus Inter Pares (MCH Westeinde & Andre Agressi)

 

ZONDAG 3 SEPTEMBER

 

LANGE VOORHOUT

 

PODIUM NOORD

13:00 Ensemble van het Residentie Orkest
13:20 De Règâhs
14:05 Stef Bos
15:05 I’m a Soulman
15:50 Stephanie Struijk
16:25 Harden Handen (met Loes Luca)
16:55 Braz
17:40 Rilan & The Bombardiers

 

PODIUM ZUID

13:00 Verhalendame van het Kinderboekenmuseum
13:20 Ready2Play presents: New Dosis Audio
13:55 Jetty Mathurin
14:35 De Dansende Madonna
15:00 Martijn Kardol
15:20 Abdelkader Benali
15:50 Writers Unlimited: Joost Baars & Boi Akih
16:35 Kiki Schippers & band
17:25 Melle de Boer

 

DEN HAAG DANST! PODIUM

13:00 Lonneke van Leth
13:12 Cultuurschakel met: ConnecTango, Dancerella en Nipah
13:28 De Dutch Don’t Dance Division
13:39 Holland Dance Festival – Danceable
13:46 Workshop Lonneke van Leth
14:07 Holland Dance Festival – Good Old Times
14:24 Korzo/Nederlands Dans Theater – Fernando Hernando Magadan
14:50 H3C presents: de Heavy Hitters
14:57 Cultuurschakel met: Diana Meijer, Residance Dorany, Dans Atelier, Dance Studio Natya
15:10 Workshop Holland Dance Festival
15:41 H3C presents: de Heavy Hitters
15:53 Korzo Crosstown – Donna Chittick
16:04 Cultuurschakel met: Yamina, Balletschool Ypenburg, Diversity, Poetic Motion, Beweigi
16:20 Workshop Korzo/Crosstown
16:41 Lonneke van Leth
16:57 Holland Dance Festival – Min Hee Bervoets
17:11 Workshop De Dutch Don’t Dance Division

 

CULTUURANKERS PODIUM

13:15 Rivelino Rigters
13:45 RWMG
14:10 Beweigi
14:40 Kinderkoor de Zeesterren
15:25 Forever Saturday
16:00 Level UP: Angelina Moore
16:30 Ierse kinderdansgroep Kilkenny
17:00 Amer Shanati en Karim Darwich
Tijdens change-overs: Beatmobiel



CONTAINERPODIUM

Diverse sprekers, cultuurpitches en tips voor het komende seizoen!

 

CULTURELE INSTELLINGEN

DILIGENTIA

13:00 Enge Buren
13:30 Niet Schieten
14:00 Jochen Otten
14:30 Arie & Edo
15:30 Op Sterk Water
16:00 Jasper van Kuijk
16:30 Anne Neuteboom
17:00 Mylou Frencken

 

KONINKLIJKE SCHOUWBURG
Grote zaal

13:00 Woezel & Pip (2+)
13:30 Percossa
14:00 Iris Hond
14:23 Opera2day – Hamlet
14:30 Het Nationale Theater – De vloer op
15:00 Nasrdin Dchar – Dad
15:30 Tim Akkerman
16:00 Eric Vaarzon Morel, Eric Vloeimans & Gijs Scholten van Aschat – Duende

Soll leWitt Foyer

Vanaf 11:00 uur – Kinderparadijs

 

THEATER AAN HET SPUI
Foyer

11:00 Gratis stadsontbijt
12:00 – 15:30 Optredens Rabarber
13:30 Preview YoungGangsters: ‘Old Gangsters Never Die’

Zaal 2

11:30 Duif (4+) – Maas Theater en Dans
13:00 De vloer op (Het Nationale Theater)
14:30 Duif (4+) – Maas Theater en Dans

Studio

12:00 Leo & Lena (7+) – NTjong
13:30 Workshop: Hoe speel ik een volwassene? (6+)
14:30 Leo & Lena (7+) – NTjong

 

FILMHUIS DEN HAAG

10:30 Kinderfilm – Buurman & Buurman – zaal 2
12:00 Filmposter outlet – studio B
11:45 Gloednieuw filmaanbod (doorlopend) – zaal 2
15:00 Kinderfilm – Buurman & Buurman – zaal 2

 

NIEUWE KERK

14:15 Ciconia Consort o.l.v. Dick van Gasteren
15:15 Ensemble Klang – Dag in de Branding
16:15 Coco Collectief – Winterreise

 

KLOOSTERKERK

13:00 Quatre-mainsgroep ’s Gravenhage
13:30 Jong talent van het Conservatorium: Nikola Meeuwsen en Joshua Saldi
14:00 Geerten van de Wetering
14:30 Telemann kwartet
14:45 Andrea Vasi
15:00 Haags Matrozenkoor
15:40 Animoso
16:15 Telemann kwartet
16:30 Beth & Flo

 

ATRIUM DEN HAAG

12:00 De Dansende Madonna – Het Vijfde Bedrijf
12:45 HipHop meets De Stijl
13:00 De Dansende Madonna – Het Vijfde Bedrijf
13:45 HipHop meets De Stijl – Haags HipHop Centrum
14:00 Gratis fotografieworkshop Buildings are not boring – Kijken op een andere manier Renske Derkx (VOL)
15:00  Gratis fotografieworkshop Buildings are not boring – Kijken op een andere manier Renske Derkx

 

BIBLIOTHEEK DEN HAAG

12:00 – 17:00 Boekensale
14:00 Concert: Cubaanse meesterpianisten

 

PULCHRI

13:30 & 16:00 Claudine & Claudette 2.0

 

HUIS TEN HAGHE

14:15, 15:15 en 16:15 Preview België – Dégradé
17:00 Preview van De Dansende Madonna van Het Vijfde Bedrijf