PROGRAMMA

Het cultuurseizoen 2022-2023 wordt afgetrapt van vrijdag 2 tot en met zondag 4 september tijdens UIT Festival Den Haag. Drie dagen kunst en cultuur op meer dan dertig open huis locaties door heel Den Haag én op zondag de Cultuurmarkt plus previews op het Lange Voorhout. De meeste programma’s zijn gratis en met vrije inloop, tenzij anders aangegeven.

B&G framing the war
Vrijdag 2 sept.
: 10:00
-17:00
Expositie Framing the War
Beeld en Geluid Den Haag
sis josip
Vrijdag 2 sept.
: 13:00
-17:00
Anecdotes
Sis Josip Galerie
Vrijdag 2 sept.
: 16:00
-23:00
Everything New Under the Sun
The Grey Space
ook van jou festival
Vrijdag 2 sept.
: 18:00
-22:00
Preview Theaterseizoen – Ook van Jou Festival
Theater en Filmhuis Dakota
paard
Vrijdag 2 sept.
: 19:00
-04:00
PAARD VAN STAL FESTIVAL
PAARD
Laaksessies_19
Vrijdag 2 sept.
: 19:00
-22:00
Laaksessies
Laaktheater
koorenhuis Jam & Juice Stories
Zondag 4 sept.
: 19:00
-19:45
Jam & Juice Stories
Het Koorenhuis
cultuuranker LY Marcel Verreck
Vrijdag 2 sept.
: 19:15
-21:00
Presentator Marcel Verreck
Cultuuranker Leidschenveen Ypenburg
KIKI
Vrijdag 2 sept.
: 19:30
-19:55
Kiki Schippers
Cultuuranker Leidschenveen Ypenburg
nieuwe regentes
Vrijdag 2 sept.
: 19:30
-23:00
Seizoensopening DNR
Theater De Nieuwe Regentes
cultuuranker LN Teddy Macander
Vrijdag 2 sept.
: 19:40
-19:55
Teddy Macander
Cultuuranker Loosduinen | Nieuw Waldeck
cultuuranker LN Bojan Milinkovic en Raquel Benito Martin
Vrijdag 2 sept.
: 20:00
-20:15
Bojan Milinkovic en Raquel Benito Martin
Cultuuranker Loosduinen | Nieuw Waldeck
cultuuranker LY - entre 2 mundos
Vrijdag 2 sept.
: 20:00
-20:25
Entre Dos Mundos
Cultuuranker Leidschenveen Ypenburg
Voetjes-vd-Vloer
Vrijdag 2 sept.
: 20:00
Voetjes van de Vloer
theater De Vaillant
cultuuranker LN Dans mee met Kilkenny
Vrijdag 2 sept.
: 20:15
-20:40
Dans mee met Kilkenny
Cultuuranker Loosduinen | Nieuw Waldeck
BABETTE
Vrijdag 2 sept.
: 20:30
-20:55
Babette Zwinkels
Cultuuranker Leidschenveen Ypenburg
KIKI
Vrijdag 2 sept.
: 20:45
-21:15
Kiki Schippers
Cultuuranker Loosduinen | Nieuw Waldeck
Filmhuis STILL
Vrijdag 2 sept.
: 21:00
-23:30
Buitenbioscoop bij de Helena
Filmhuis – De Helena
cultuuranker LY The-Weepers
Vrijdag 2 sept.
: 21:00
-21:25
The Weepers
Cultuuranker Leidschenveen Ypenburg
cultuuranker LN Ragmob
Vrijdag 2 sept.
: 21:15
-22:00
Ragmob
Cultuuranker Loosduinen | Nieuw Waldeck
west DJ Margarita
Zaterdag 3 sept.
: 01:00
-02:00
DJ Margarita
West Den Haag
B&G framing the war
Zaterdag 3 sept.
: 10:00
-17:00
Expositie Framing the War
Beeld en Geluid Den Haag
ook van jou festival
Zaterdag 3 sept.
: 12:00
-17:00
Ook van Jou Festival
Theater en Filmhuis Dakota
Theosophical Society Point Loma
Zaterdag 3 sept.
: 12:00
-17:00
Welkom in het Blavatskyhouse!
Theosophical Society Point Loma (TSPL)
Zaterdag 3 sept.
: 12:00
-17:00
Positions: Alejandra López
Stroom Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 13:00
-16:30
Blinded by the light
House of Rat
Zaterdag 3 sept.
: 13:00
-16:30
Tombe van Otto Rat
House of Rat
billytown
Zaterdag 3 sept.
: 13:00
-18:00
HOLY GRID!
Billytown artist-run gallery
R2P
Zaterdag 3 sept.
: 13:00
-16:00
Open Dag Ready2Play
Ready to Play
sis josip
Zaterdag 3 sept.
: 13:00
-17:00
Anecdotes
Sis Josip Galerie
diana meijer
Zaterdag 3 sept.
: 14:00
-16:00
Kennismakingsworkshops Diverse Dansstijlen
Diana Meijer Dance & ShowBizz Academy
Zaterdag 3 sept.
: 16:00
-23:00
Everything New Under the Sun
The Grey Space
stroom Anna Dasovic
Zaterdag 3 sept.
: 17:00
-19:00
Anne Dasoviç
Stroom Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 18:45
-00:00
Dans, Muziek, Circus, en feest
Korzo
zuiderpark EllentenDamme
Zaterdag 3 sept.
: 19:00
-20:30
Ellen ten Damme @ Zuiderpark Live
Zuiderparktheater
west SYNAESTHESIS ENSEMBLE
Zaterdag 3 sept.
: 20:00
-20:40
Synaesthesis Ensemble
West Den Haag
Fatima
Zaterdag 3 sept.
: 20:00
-21:35
Fatima, Vrouw Met 1001 Gezichten
theater De Vaillant
Zaterdag 3 sept.
: 20:00
-22:00
Open Atelier
Stichting Topaze
Zaterdag 3 sept.
: 21:00
-21:40
Tachycardie
West Den Haag
west RadioTonka
Zaterdag 3 sept.
: 21:00
-01:00
SuperRobber
West Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Zaterdag 3 sept.
: 21:00
-01:00
The GlassHouse, dance party
Koninklijke Schouwburg (Het Nationale Theater)
Zaterdag 3 sept.
: 22:00
-22:40
Still House Plants
West Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 22:00
-22:40
Eerie_ear
West Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 22:30
-23:10
Comfort
West Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 23:00
-23:40
Brunnera
West Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 23:00
-23:40
Colloid
West Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 00:00
-01:00
Dsrpturs
West Den Haag
Zaterdag 3 sept.
: 00:00
-00:40
Talita Otović
West Den Haag
cultuuranker LN Minouk Beekman
Zondag 4 sept.
: 00:00
-00:00
Minouk Beekman
Cultuuranker Loosduinen | Nieuw Waldeck
B&G thuis
Zondag 4 sept.
: 10:00
-10:40
Theatervoorstelling Thuis 2+
Beeld en Geluid Den Haag
ook van jou festival
Zondag 4 sept.
: 10:00
-18:00
Ook van Jou Festival
Theater en Filmhuis Dakota
B&G framing the war
Zondag 4 sept.
: 10:00
-17:00
Expositie Framing the War
Beeld en Geluid Den Haag
filmhuis Mamma-Boe-op-zoek-naar-thuis
Zondag 4 sept.
: 10:30
-11:33
Gratis Kinderfilm – Mamma Boe (3+)
Filmhuis Den Haag – Spui
B&G framing the war
Zondag 4 sept.
: 11:00
-12:00
Rondleiding Expositie Framing the War
Beeld en Geluid Den Haag
huis vh boek 1
Zondag 4 sept.
: 11:00
-17:00
Huis van het boek
Huis van het boek
Zondag 4 sept.
: 11:15
-18:00
Open Huis bij Theaterschool Rabarber
Theaterschool Rabarber
koorenhuis Kunstlessen voor kinderen 4
Zondag 4 sept.
: 11:30
-13:00
Kunstlessen voor kinderen
Het Koorenhuis
Zondag 4 sept.
: 12:00
-13:30
Making Matters Booklaunch
West Den Haag
Zondag 4 sept.
: 12:00
-13:30
Katerina Sidorova
West Den Haag
atrium Augmented Reality
Zondag 4 sept.
: 12:00
-17:00
Augmented Reality Pop-up
Atrium Den Haag
oranjehotel 2
Zondag 4 sept.
: 12:00
-12:20
Intro Talks
Nationaal Monument Oranjehotel
Zondag 4 sept.
: 12:00
-23:00
Everything New Under the Sun
The Grey Space
SAMCHY
Zondag 4 sept.
: 12:00
-17:00
Samchykivka-kunst & workshop
Atrium Den Haag
stroom Positions
Zondag 4 sept.
: 12:00
-17:00
Positions
Stroom Den Haag
Zondag 4 sept.
: 13:00
-16:30
Blinded by the light
House of Rat
Zondag 4 sept.
: 13:00
-16:30
Tombe van Otto Rat
House of Rat
koorenhuis Body Positivity & Poetry 8
Zondag 4 sept.
: 13:00
-15:00
Body Positivity & Poetry Workshop
Het Koorenhuis
filmhuis calamity
Zondag 4 sept.
: 13:00
-14:25
Gratis Kinderfilm – Calamity (6+)
Filmhuis Den Haag – Spui
oranjehotel 2
Zondag 4 sept.
: 13:00
-13:20
Intro Talks
Nationaal Monument Oranjehotel
1646
Zondag 4 sept.
: 13:00
-18:00
Een Kijkje Achter De Schermen
1646
concordia Super Queens 7
Zondag 4 sept.
: 13:00
-18:00
Super Queens
Concordia CC
Koninklijke Schouwburg
Zondag 4 sept.
: 13:00
-17:30
De Zondagmiddag Preview Show
Koninklijke Schouwburg (Het Nationale Theater)
concordia Opera2Day
Zondag 4 sept.
: 13:00
-13:20
Opera2Day
Concordia CC
sis josip
Zondag 4 sept.
: 13:00
-17:00
Anecdotes
Sis Josip Galerie
pepijn
Zondag 4 sept.
: 13:15
-13:45
Niels Brandaan Cotterink Vertelt (6+)
Theater PePijn
diligentia
Zondag 4 sept.
: 13:30
-13:50
UIT in Diligentia
Diligentia
RitaFernandez_gallery
Zondag 4 sept.
: 13:30
-14:00
Zang en Piano
Kloosterkerk
Koninklijke Schouwburg
Zondag 4 sept.
: 13:30
-17:00
Verdiepen en Beleven
Koninklijke Schouwburg (Het Nationale Theater)
koorenhuis popschool 2
Zondag 4 sept.
: 14:00
-14:20
Pop School Den Haag – JOAZ
Het Koorenhuis
Zondag 4 sept.
: 14:00
-15:00
Open drumlessen Pop School
Het Koorenhuis
B&G kracht van cartoons
Zondag 4 sept.
: 14:00
-15:00
Workshop De Kracht van Cartoons
Beeld en Geluid Den Haag
diligentia
Zondag 4 sept.
: 14:00
-14:20
UIT in Diligentia
Diligentia
Zondag 4 sept.
: 14:00
-14:40
Roxane Métayer
West Den Haag
20210613_161530
Zondag 4 sept.
: 14:00
-17:00
Nazomersoos!
Haagse Kunstkring
Zondag 4 sept.
: 14:00
-15:30
Talkshow Asad Raza, Pierre Bismuth and Raimundas Malašauskas
West Den Haag
koorenhuis irish dance
Zondag 4 sept.
: 14:00
-14:15
De Kilkenny School of Irish Dance
Het Koorenhuis
pepijn
Zondag 4 sept.
: 14:15
-14:45
Niels Brandaan Cotterink Vertelt (6+)
Theater PePijn
diligentia
Zondag 4 sept.
: 14:30
-15:00
UIT in Diligentia
Diligentia
Zondag 4 sept.
: 14:30
-15:00
Koorzang
Kloosterkerk
atrium Woodstreet Big Band
Zondag 4 sept.
: 15:00
-15:30
Woodstreet Big Band
Atrium Den Haag
west John Butcher
Zondag 4 sept.
: 15:00
-15:40
John Butcher
West Den Haag
koorenhuis Funky Music School Band 2
Zondag 4 sept.
: 15:00
-15:45
Funky Music School Band
Het Koorenhuis
oranjehotel 2
Zondag 4 sept.
: 15:00
-15:20
Intro Talks
Nationaal Monument Oranjehotel
concordia Toastmasters 2
Zondag 4 sept.
: 15:00
-15:30
Toastmasters
Concordia CC
pepijn
Zondag 4 sept.
: 15:30
-16:00
Niels Brandaan Cotterink Vertelt (6+)
Theater PePijn
Zondag 4 sept.
: 15:30
-16:00
Beth & Flo
Kloosterkerk
diligentia
Zondag 4 sept.
: 15:35
-15:55
UIT in Diligentia
Diligentia
koorenhuis synergy sessions
Zondag 4 sept.
: 16:00
-17:00
Synergy Sessions
Het Koorenhuis
koorenhuis Dance & Pilates 1
Zondag 4 sept.
: 16:00
-17:30
MounaMay Dance & Pilates
Het Koorenhuis
Zondag 4 sept.
: 16:00
-16:40
Max Syedtollan
West Den Haag